Remember me Lost Password? Register
Advertisement
Financial review of the day
<< May ’21  
Mo Tu We Th Fr Sa Su
     
 1
 2
 3
 4
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
Banks press releases
Next
Самые читаемые новости
Укрексімбанк видав перший на Прикарпатті кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»
Размер текста:

 

Укрексімбанк видав перший на Прикарпатті кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

27 лютого 2020 р. філія Укрексімбанку у м. Івано-Франківську видала перший на Прикарпатті кредит за Програмою фінансування державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» на придбання обладнання для стоматологічної клініки.

Позичальник – приватний підприємець Роман Хопта – є кандидатом медичних наук та головним лікарем медичного центру «Репобона». Завдяки участі у державній програмі він отримав можливість придбати за кредитні кошти кисневий  концентратор та наркозно-дихальний апарат. З новим надійним і безпечним обладнанням медичний центр зможе покращити якість надання послуг та розширити їх спектр для жителів Прикарпаття. Зокрема, здійснювати лікування дітей, до яких неможливо через вік застосувати прийоми стандартної терапевтичної стоматології, або дорослих, які мають алергію на стандартні види наркозу.

«Реалізувати проект стало можливим завдяки відповідності позичальника вимогам державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» та стандартних кредитних процедур Укрексімбанку, зокрема: прибуткова діяльність, позитивна ділова репутація, зразкова фінансова дисципліна, наявність усіх необхідних для діяльності ліцензій, кількість найманих працівників до 50 осіб та річний дохід не більше 50 мільйонів гривень тощо, – зазначив заступник керуючого філії АТ «Укрексімбанк» у м. Івано-Франківську Микола Новосельський. – Крім того, наш клієнт планує впродовж наступного місяця розширити свою участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» та запровадити новий проект, який дозволить укомплектувати необхідним обладнанням сучасну операційну кімнату в медичному центрі».

Розгляд заявок на отримання фінансування з державною підтримкою за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» триває. Дізнатися детальні умови програми можна у філіях та відділеннях Укрексімбанку, або надіславши заявку через електронний сервіс на вебсайті банку.

Довідково:
Філія АТ «Укрексімбанк» у м. Івано-Франківську є одним з найбільших кредиторів економіки області. Фокусується на підтримці орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність клієнтів, обслуговуванні підприємств галузі виробництва будівельних матеріалів, сільського господарства, деревообробної промисловості, сфери медичних послуг, відновлюваної енергетики, інженерії.
ФОП Хопта працює в медичній галузі понад 20 років та є власником медичного центру «Репобона». Крім комерційної діяльності, підприємець займається науковою і освітньою роботою та дотримується принципів ведення соціально-відповідального бізнесу. З 2014 року його клініка безкоштовно надає стоматологічні послуги учасникам АТО – ООС, яких за 5 років прийнято більше 200 осіб, та дітям з багатодітних сімей.

 

 < Prev   Next >
  • Самое читаемое за сегодня
  • Самые последние

  • Это интересно


E-Mail: info@udinform.com  Phone: +38(044) 501-07-44, 230-04-44
Any copying and distribution of information from this site is not permitted without written consent provided.
Automatic data extraction and parsing of any information are strictly prohibited.
  • Русский
  • English