Remember me Lost Password? Register
Advertisement
Financial review of the day
<< August ’22  
Mo Tu We Th Fr Sa Su
 6
 7
13
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Banks press releases
Next
Самые читаемые новости
Укрексімбанк запровадив для клієнтів сучасні інструменти хеджування валютних ризиків
Размер текста:

 

Укрексімбанк запровадив для клієнтів сучасні інструменти хеджування валютних ризиків

Державний Укрексімбанк розширив спектр розрахункового обслуговування юридичних осіб новими послугами з виконання валютних операцій на умовах «форвард» і «своп». Такі операції використовуються для мінімізації наслідків курсових коливань та надають можливість клієнтам точно спрогнозувати свої грошові потоки.
«Операції «форвард» і «своп» особливо доречні для експортерів сільськогосподарської та металургійної продукції, рітейл-імпортерів (харчові продукти, техніка, одяг тощо), імпортерів сільськогосподарських добрив. Так само для фінансового планування на майбутні періоди та точного розрахунку впливу валютного курсу на доходи та витрати ці продукти будуть корисними, зокрема, й валютним позичальникам», – зазначив директор Департаменту казначейсько-інвестиційних послуг Укрексімбанку Антон Болдирєв.
Укладення угод щодо валютних операцій на умовах «форвард» або «своп» доступне в Укрексімбанку підприємствам приватного і державного сектору та відбувається в електронному вигляді за допомогою системи дистанційного обслуговування iFOBS.
На сьогодні ці продукти включають купівлю або продаж іноземної валюти на умовах «форвард» з поставкою валюти та продаж іноземної валюти зі зворотним викупом на умовах «своп».

 

 < Prev   Next >
  • Самое читаемое за сегодня
  • Самые последние

  • Это интересно


E-Mail: info@udinform.com  Phone: +38(044) 501-07-44, 230-04-44
Any copying and distribution of information from this site is not permitted without written consent provided.
Automatic data extraction and parsing of any information are strictly prohibited.
  • Русский
  • English